Poplatkový automat

Automat pro platbu obecních poplatků nahrazující přepážku s pokladnou

Poplatkový automat

je ideálním řešením pro úřady, které chtějí snížit náklady na personál a zrychlit procesy spojené s platbou poplatků. Naše zařízení umožňuje zákazníkům jednoduše a rychle zaplatit poplatky bez nutnosti kontaktu s úředníkem.

Pro úřady to znamená nižší náklady na zaměstnance a zkrácení času potřebného na zpracování plateb poplatků. Automat je navržen tak, aby byl snadno ovladatelný a bezproblémový pro uživatele.

Poplatkový automat také přináší mnoho výhod pro zákazníky, kteří chtějí platit poplatky rychle a efektivně. Naše zařízení je umístěno na snadno přístupných místech a může být k dispozici 24 hodin denně. Zákazníci tak mohou platit poplatky kdykoliv, aniž by museli čekat v dlouhých frontách nebo plánovat svůj čas podle otevírací doby úřadu.

Další výhodou našeho poplatkového automatu je bezpečnost. Platební údaje jsou chráněny a zabezpečeny proti zneužití. Automat je navržen tak, aby umožňoval platbu pomocí různých platebních karet a platebních aplikací.

Využitím našeho úředního poplatkového automatu se výrazně zlepší efektivita vašeho úřadu a usnadníte práci svým pracovníkům. Hledáte-li tedy moderní a spolehlivý platební systém pro vaši instituci, neváhejte a obraťte se na nás a začněte využívat výhody bezobslužné platby poplatků!

Napojení na účetní SW

Automat eviduje platby on-line přímo do ekonomického systému úřadu (např. Ginis, Orsoft)

Všechny druhy plateb

Automat umožňuje všechny druhy plateb, jak hotovostní (mince i bankovky), tak i prostřednictvím klasických i bezkontaktních (NFC) bankovních platebních karet

Vzdálená správa a monitoring

K automatům dodáváme desktopovou i webovou aplikaci pro vzdálené sledování i řízení automatu (stav financí, stav hw komponent, volitelná nabídka poplatků apod.)

Města, která používají náš Poplatkový automat

Pojďme probrat jak Vám poplatkový automat usnadní práci.